İstanbul Bitlis Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Menu KULÜP BAŞKANI

Survey ANKET

Yeni Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Hakkımızda

 İstanbul’daki gençlerin ruhsal ve bedensel gelişimini sağlayarak topluma yararlı birer fert olarak yetiştirmek spor faaliyetlerine yönlendirerek boş zamanlarını değerlendirmek, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, gençlerimizi kahvehane köşelerinden uzak tutmak ve birbirleri ile olan diyaloglarını güçlendirmek amacı ile 2010 yılının ekim ayında kurulmuştur. Kulübümüz şimdilik futbol branşında amatör ligdedir, yüzlerce genci eğiten  kulübümüz ileriki zamanlarda folklor,basketbol, voleybol, satranç, masa tenisi ve atletizm ve doğa sporları branşlarını alacaktır.
Gençlerimize istanbul bağcılar ilçesinde  futbol eğitimi vermektedir, ayrıca minikler içinde futbol okulumuz mevcuttur, hayırseverlerden ve sponsorlardan aldığı maddi ve manevi destekle  faaliyetlerine devam etmektedir.
Başarılı yöneticileri, sporcuları, teknik ekip ve çalışanları ile İstanbul’da örnek olan bir kulüp olmuştur. Kulübümüz, amatör spora hizmet amacı ile organize ettikleri sosyal aktiviteleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.
Sosyal sorumluluk çerçevesinde bir çok etkinlik ve kanpanya yapmıştır bunlardan bazıları ''AYDINLIK BİR GELECEK İÇİN BİR KİTAP BAĞIŞLA BİR IŞIK YAK'' bu projede 3 tır ilk orta ve lise ders kitapları anadoluya okullara gönderilmiştir.
''FUTBOL HER YAŞTA'' her yaştan insanı bir araya getirmek için yapılan entinlik yüzlerce insanı bir araya getirmiştir.
    
Geleneksel yaz ve kış futbol turnuvaları,dernekler arası futbol turnuvası ve spor panelleri, alt yapı sporcu yetiştirmek futbol okulu olarak çocuklarımıza futbol eğitii bunlardan bazılarıdır. Sporun sadece spor için yapıldığı İstanbul Bitlis Spor Kulübü’nde, öz kaynak yaratmak amacı ile yaz-kış altyapı spor okulları düzenlemektedir. Sağlam altyapısı ile İlkeleri çerçevesinde ülke sporuna hizmet vermeyi ilke edinen, hedeflerini hep yüksek ve ilerde tutan kulübümüz, profesyonel anlayıştan ödün vermeden sporcu gençler yetiştirmeye devam edecektir. Kulübümüze maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.
 
İSTANBUL BİTLİS SPOR KULÜBÜ